Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Babylisses szőrtelenít...

Van egy Babylisses szőrtelenítő készülékem, amivel a mellbimbóm körül szeretném el tűntetni a szőrszálakat. Elolvastam a használati útmutatót és azt írják benne hogy azon a helyen nem szabad használni. Miért nem? Van aki próbálta már esetleg?

Figyelt kérdés
jan. 15. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Villanófényes, IPL készülékről beszélünk?
jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen
jan. 15. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a tiltás, mert úgy van kitalálva ez a fajta szőrtelenítés, hogy a fény a sötét szőrön keresztül jut le a szőrtüszőbe.

Emiatt a sötét bőrfelületen is jobban elnyelődik mint a világos bőrön. Ezért nem szabad barnult bőrön sem használni és a sötétebb bőrfelületeken sem.

Én használtam mellbimbó környékén is. Gyengébbre állítottam és nem fájt és nem is okozott gondot. Nem vitt ki onnan minden szőrt, úgyhogy néha át kell menni rajta epilátorral.

jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

sötét bőrőn kárt tehet a nagy erejű fény

ha fáj az nem jó, lejjebb kell vanni!

jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!