Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges , hogy a piszkos...

Lehetséges , hogy a piszkos víz szivattyú a hideg miatt nem indul?

Figyelt kérdés
Felső határ +35C° megtaláltam, de alsó hőmérséklet korlátról még nem hallottam, de logikus lenne ha lenne neki. Valaki tud valamit e téren? Amióta le hűlt a levegő -8,-10C°-ra azóta nem akar bekapcsolni, nem fagyott be a cső biztos, mivel vissza folyik rajta így nem maradhatott benne víz, az úszó kapcsolót hiába mozgattam meg nem segített, már csak arra gondolok hogy lehet neki valami fagy védelme.

jan. 16. 18:03
 1/10 lali51 ***** válasza:
100%
Valószínűleg szétfagyott valami, szét kell szedni és megvizsgálni az alkatrészeket.
jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam hogy a működtetési hőmérséklet 4-35C°.Ez lehet a gond.
jan. 16. 18:41
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem bírt szétfagyni, olyan helyen van.
jan. 16. 18:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha beteszed egy vödör melegvízbe, akkor se működik?
jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lali51 ***** válasza:
Forgási meg a szívatzyú tengelyét !Hátul a ventilátort megfogva forgasd meg! Utánna próbáld indítani.
jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a víz 0°C fokon megfagy és szilárd halmazállapotú lesz, ami már nem folyik. Kivéve ha megsóztad. Akkor meg szétmarta.
jan. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valamiért meg van az oka hogy 4C° alatt nem működik, gondolom a jég miatt, még a 4fokos vízben lehet jég ha előtte megfagyott, vagy nem akarták annyira pontosan a fagyhatárhoz tenni , biztonsági okok miatt.
jan. 20. 14:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott, végül is a hideg miatt nem indult!
febr. 18. 08:28
 9/10 anonim ***** válasza:
De ezt csak a kérdező nem tudta, vagy nem akarta tudni.
febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdező menet közbe jött rá.
febr. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!