Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érhet a...

Greta88 kérdése:

Szerintetek mennyit érhet a pc-m? (monitorral, billentyűzettel, egérrel és hangfalakkal együtt)

Figyelt kérdés

2 éve lett a gépem nagy része cserélve.

Processzor: AMD Athlon X2 ( 2,7Ghz) 2 magos

Memória: 2048 (DDR2) MB

Merevlemez: 320 SATA GB

Videokártya: MSI N9600GT T2D512


2010. okt. 23. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen az a monitor. Ha egy jobb fajta 22'-os LCD monitorod van akkor akár 100 ezer forint fölött is lehet az ára, viszont ha egy lepukkant CRT monitorral kínálok, akkor már 70 ezer fölött ne gondolkodj.
2010. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egy régebbi monitorom van, olyan 6 éves képcsöves olyan 7000 körül gondoltam a monitort de a többit az elmúlt 2 évben szereztem be. A pc-n simán megy a windows 7. Meg még néhány nagyobb játék is mint pl: GTA 4, Sims 3...
2010. okt. 23. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, értem én hogy megy rajta, de egy ilyen felszereltségű gépet ÚJONNAN már lehet kapni 85-90 ezerért monitor nélkül


És a lényeg az ÚJONNAN szó:S

2010. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet újjat is venni annyiért... sok oldalt böngésztem már... Nekem a kérdésem, hogy REÁLISAN mennyit érhet mert laptopra szeretném cserélni! Köszi!
2010. okt. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!