Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SD kártyát hogy tudom megnézni...

SD kártyát hogy tudom megnézni,hogy mi van rajta? És milyen eszközzel?

Figyelt kérdés
Tesómnak kellene és nekem van egy,de nem használom. Règi telefonomba volt, és úgy szeretném odaadni,hogy nincsenek rajta a szemèlyes dolgaim.

jan. 20. 22:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Iphone 12 készülékemen megoldható?
jan. 20. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az iphone-ba nem fogsz tudni sd kártyát helyezni, max valami átalakítóval, ami vagy működik, vagy nem. A válasz pedig annyi, hogy bármely olyan eszközön, amely képes sd-kártyát kezelni.
jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adapterrel a legtöbb laptop lw tudja olvasni.
jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Iphone-nal sehogy.

A legtöbb laptopon gyárilag van sd kártya olvasó vagy pár ezerért kapsz olvasót. De egy régebbi kiszuperált androidos telefon is megteszi.

jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönkérsz valakitől egy USB kártyaolvasót és számítógéppel kezelheted, akárcsak egy pendrive lenne.
jan. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!