Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan oljam meg hogy legyen...

Hogyan oljam meg hogy legyen wifim?

Figyelt kérdés

Az albérlet ahová beköltözök nem rendelkezik wifivel, nekem viszont értelem szerűen szükségem lenne rá.

Milyen opcióim vannak amik (mivel csóró egyetemista vagyok) viszonylag "olcsóak"?


Már én is nézelődtem, de mivel nem vagyok jártas a témában szerettem volna megkérdezni másokat is :))



jan. 21. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Van a lakásban vezetékes internet elérhetőség?
jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Előfizetsz internetre (6-7 ezer forint/hó) és általában a szolgáltató ad olyan modemet, amiben van wifi router is. Ha nincs, veszel 6-7 ezer forintért egy olcsó routert.
jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Yettel Otthonnet, esetleg ha tv is kell Yettel Tv-vel , havi díja a kettőnek 12 ezer forint. Megbízható gyors
jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Ha a csóró egyetemista részen van a hangsúly, akkor legolcsóbban vodafone xxl korlátlan mobilnet havi 5-6 ezer forintért. A szolgáltatás minősége nem biztos hogy a legjobb, attól függ mennyire van messze a torony, mennyien használják, tudja-e a telefonod a 4G+t stb.

A yettel hálózata lényegesen jobb, de ott magasabbak az árak is. Esetleg yetteles flotta, pl KÜF, itt 8-10 ezer közt lehet a net, főleg a márciusi emelés után lesz húzósabb.

jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amit a többiek írtak és feltételezem hogy Wi-Fi-s mobil router-t adnak hozzá, amibe SIM-et tenni megy, lesz Wi-Fi.
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem olcsóbb az otthoni mobilnet, és instabilabb, rosszabb a ping.

KELL otthonra vezetékes internet, még ha nem is a játék miatt, de lesznek majd videointerjúid, és hasonlók, amiket stabilan akarsz majd végigcsinálni

jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Csak wifi kell vagy internet is?


Ha csak az előbbi akkor bemész a MM-ba és veszel egy wifi routert. Ennyi. 😃

jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem tudjuk, hogy van-e a lakásban vezetékes internet. Amennyiben van, akkor csak egy netkábel kell, és egy Wi-Fi router. Egy tizesért már találhatsz már egész gyors sebességeket kihasználó routereket.


Amennyiben viszont nincs vezetékes internet a lakásban, és te nem szeretnéd szétfúratni a falat, akkor a Yettel otthon netét tudom ajánlani neked. Igaz, 4G-n a ping neméppen a legjobb, de valószínűleg 5G-n jobb. Az én egyetemem környékén (Nyíregyházi egyetem) valami 6000 forintért adja a Yettel, az ha nincs más, nem egy rossz dolog. Itt tudod ellenőrizni, hogy a címedre mit mond a Yettel:

[link]

jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha egyetemista vagy akkor utána kéne tudnod nézni hogy hogy működik. Ha csak nem büfé szakos vagy.
jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha van a telefonodon mobilinternet szolgáltatás használd azt, az ugyanúgy működik otthon is. A legtöbb telefonnal meg tudod osztani wifi hotspoton, vagy USB kábelen keresztül a számítógéppel. Az egyetemi tanulmányaidhoz minden bizonnyal elegendő lesz az ami most van, csak állítsd be a gépen forgalmi díjas kapcsolatra, hogy ne azon kezdjen el letöltögetni magától (ha laptop, azt majd intézi az egyetem wifijén).
jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!