Rejoy eladás futár?

Figyelt kérdés
Sziasztok rejoy oldalán a mai nap akarom el adni a telefonomat bár félek hogy kamu valaki írja megkapta valaki írja nem kapta meg bár elv mai nap jön a futár de meg semmi kaptam egy sms-t hogy a mai nap jön a csomag/link és rá megyek a linkre és egy román gls oldalba add bele nem tudom hogy másnak is ilyen vagy nekem is de jah jó lenne a segitsék köszi😅
jan. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd fel a Marketplacere , látod kik vinnék, tre arcokat letiltod normalokkal semleges helyen találkozol . Vagy ott a vatera .
jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A REJOY-on nem valakinek adod el, hanem maga a REJOY veszi meg.
jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2/2-nek igen tudom hogy nekik adom el de mai nap igértek és nem jött futár és amin rá megyek sms-re link nem tudom le követni hol van es egy román oldalba add be-
jan. 24. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a tiéd az egyetlen ilyen kérdés itt. Már többek szívták meg azzal hogy még a futár sem jött meg a telefonért a rejoytól. Azért román glst dob, mert a rejoy központja Bukarestben van. Oda viszik ki a telefonodat.

Lehet engem is pirosozni, mert az 1-essel értek egyet. Ráadásul kedvezőbb áron lehet itthon eladni közvetlenül mint amennyit most a rejoy fizet a telefonokért. Nem kell feleslegesen a román maffiózók zsebét tömni.

jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4/4 hát nem tudom azert akarom ott el adni mert azért jó áratt kaptam mint egy gsm-be pl vagy itt marketplace bárhol mindenki 50-55 rakja ki a telót közben 61k kinál a rejoy hát majd lesz valami holnap várok ha nem akkor nem adom el ez van de azert koszi..
jan. 24. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol írtunk GSM-et??
jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Végül sikerült eladói rejoy-on keresztül?
márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!