Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung smart tv távirányító...

Samsung smart tv távirányító led villog. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Be-kikapcsolás működik, a többi gombot megnyomva csak villog a led. Pl hangerő, home gomb amiket használnék. (vevőegységhez kapott telekomos távirányító hibátlanul működik.) Cseréltem elemet is, az sem oldotta meg a problémát. Volt már ilyen probléma vele. Pár perc/óra múlva magától "megjavult" Egy évig nem is volt vele semmi baj de most nem akarja az igazságot. Egy utángyártott távirányító jó lenne? Egyáltalán ilyenkor mi lehet a probléma? És csak remélni tudom, hogy a távirányító a hibás. Köszönök szépen minden értelmes választ! :)

#Samsung #távirányító #samsungsmarttv #smarttvtávirányító #távirányítóhiba
jan. 24. 16:25
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

Próbáld újra társítani a tévéhez.

[link]


Ha hibás az eredeti, vehetsz utágyártottat, fogsz tudni minden funkciót kezelni, kicsit keményebbek a gombjai és a billegtetője, de azt tudd hogy csak infrát használ. Az eredeti infra és bluetooth is egyben, azaz nem kell a tévé felé sem tartani.

Utángyártottal nem tudod újraindítani (resetelni) a tévé szoftverét, mert azt a bekapcsoló gomb hosszan nyomásával, infa és bluetooth kommunikációval egyszerre csinálja a tévé.

jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos bármilyen gomb kombinációkat próbálok, semmi nem működik. Amit sikerült elérni, hogy most egy gomb megnyomása után nem pár másodpercig hanem kb. egy percig villog a led a távirányítón.
jan. 24. 18:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy távirányító appot samsung tv-hez csak sajnos engedélyezni kell a tévén de távirányító hiányában nem tudom. A tv alján lévő gombbal meg azt a felugró ablakot nem tudom elfogadni.
jan. 24. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!