Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajánlanátok hosszú üzemidejű...

Ajánlanátok hosszú üzemidejű fülhalgatót?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrégiben vettem egy bluetooth-os fülhalgatót, a márkája skullcandy-s2dmw. A régi tönkrement és gyárban dolgozom, hangosak a gépek, így hát vettem egy újat.Az elején nem foglalkoztam vele, nagyon fel sem tünt,de az egyik fele kb 45 percet bír a masik meg legalább másfál órát. Először azt hittem hogy csak rosszúl raktam vissza, nem csatlakozik a töltőhöz, és csak fékig töltött fel,de nem. A garancia meg már lejárt, és a gumis bevonat is elszineződött lett. 20000-25000ft körül gondoltam hogy vennék, de nem igazán értek hozzá, ha tudnátok ajánlani azt meg köszönném! :)

jan. 25. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Az üzemidőt a fülhalgatóra értettem, de persze az se hátrány ha a töltőtok is jól bírja!
jan. 25. 18:29
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
nem
jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én tudnék ajánlani hogy te mit dugj a füledbe... 🤭
jan. 28. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A fizikának azért eléggé a korlátait nyaldossák a tws-ek, egyelőre nem gyártják a százszoros energiasűrűségű akksit. Cimborám vett két olcsó de nem rosszat, úgy azért el lehet lenni melóban.
jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!