Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok gamelesre?

Figyelt kérdés
Windowst utálom lassú és le fagy. Egy nagyon erős laptopra lenne szükségem maga a játék is nagy helyet foglal el gyönyörű grafikával. Ár nem igazán számít szeretek játszani es nem sajnálom erre ki adni a pénzt se.
jan. 26. 07:30
1 2
 1/13 Szirty ***** válasza:
47%
A laptop nem arra való és elég alkalmatlan is erre.
jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
63%

1es ez nem feltétlenül igaz. A gamer laptopok erre vannak kitalálva :DD Csak nagyon drágák.


Kerdező, neked választ nem tudok adni, mert sajnos nem értek a gépekhez eléggé

jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanannyi pénzből sokkal erősebb PC-t tudsz összerakni mint laptopot és még sokkal időtállóbb is lesz. Volt gamer laptopom de egy megváltás volt amikor PC-re váltottam.
jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Inkább azt fogalmazd meg, hogy miért pont laptop kell? Nagyon kompromisszumos az egész.


A windows-zal meg semmi gond nincsen. Nyilván vannak hibái, de amiket írtál az nem általános, nagyon ritka jelenségek, és többnyire a programfejlesztők hibája egy pl játék kifagyás, és nem a rendszeré. Nem tudom milyen gépet használsz... nekem egy modern gépem van, és hasít, mint a villám, 15-20 mp boot, utána kattintásra megnyílik minden. Tehát egy firefox ablakra se kell várni már, kb fél mp a megnyitása. Vagy neked ez is lassú?


De hát mittomén, hát, ajánlhatok neked RTX 4090-es laptopokat, AMD procival, 32GB DDR5 RAM, és 1TB+ SSD-vel. Legion, omen, predator...


Csak ez még mindig egy laptop. Az a 4090-nek nevezett GPU valójában egy visszafogott asztali 4080 szintjén van. A minimalista hűtés miatt a ventilátorok úgy süvítenek gaming közben, mintha egy felszálló repülő mellett lennél folyamatosan, így egy zárt fejhallgatót is belekalkulálhatsz az árba. És így is könnyen elérhetik a throttling hőmérsékletet.

A 15" kijelző nagyon kicsi. Ja, és hát akksiról nem mennek ezek semmit. Ha játszol, akkor töltőre kell dugni. Egy filmet se nagyon tudsz megnézni akksoról.


És persze ott a „de”.... de hordozható. Tehát ha végtelenül kritikus szempont a hordozhatóság, akkor tudok csak ajánlani gaming laptopot. Amúgy játékra csakis asztali gép az ajánlott. Vagy PS5 / XBOX SX +TV

jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Játszani úgyis kényelmesen, asztalnál fogsz. Ha azt is mondod, hogy a pénz nem számít, akkor se költs 1 milliót egy high-end laptopra, inkább vegyél 500-ért egy bika pc-t és egy olcsóbb laptopot, ha annyira fontos, hogy legyen valami hordozható eszközöd.
jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rengeteget utazom és napokra ezért akarok laptopot és nem pct. Hogy magammal tudjam vinni.
jan. 26. 12:29
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]

fiamnak ilyen laptopja van játékra .

ő vette magának .

jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szirty ***** válasza:
0%

"1es ez nem feltétlenül igaz. A gamer laptopok erre vannak kitalálva"


Ha építenél egy igazán erős asztali gamer PC-t, majd utána megpróbálnád a teljesítményét laptoppal elérni, az igen nehezen sikerülne.


Persze "gamer" ha úgy vesszük, mert futnak rajta bizonyos játékok, de drága és gyenge.

jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Azt nem értem, h miért akarjátok megfejteni, h neki miért gamer laptop kell és nem pc? Az kell neki és kész.

Aki fixen otthon van minden nap, annak jó a pc, de sok ember utazik. Én pl régebben kamionoztam. Nagyjából 3 napot voltam otthon egy hónapban. A pc-vel kitörölhettem volna.

jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szirty ***** válasza:
30%

"Azt nem értem, h miért akarjátok megfejteni, h neki miért gamer laptop kell és nem pc?"


És te miért akarod megfejteni hogy neki miért nem asztali PC kell? :)


Mivel a kérdésben egyáltalán nem említette hogy amit kitalált azt miért, mire találta ki (ami jellemző itt a kérdezőkre) miért baj az ha a megoldásának a hátrányait említi valaki?

Majd ő ezzel együtt eldönti együtt akar-e élni azokkal vagy rájön hogy nem. Hol ezzel a probléma?

jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!