Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell bekapcsolni a jobb...

Hogy kell bekapcsolni a jobb oldali hangszórót autórádióban?

Figyelt kérdés
Valahogy elnyomtam és most csak a bal oldalon szól a hangszóró. Be van kötve mert eddig ott is szólt vagy középen vagy fogalmam sincs hogy honnan jött eddig de most csak a bal oldali szól. Letöltöttem egy használati útmutatót de nem vagyok vele előrébb. Azt tudom hogy ahogy megnyomom a hangerő szabályozót akkor bejön hogy a bal oldalon milyen hangosan szóljon a zene, meg fad, meg sub. De a balt nem tudom istennek se átállítani hogy máshol is szóljon. Már minden gombot megnyomtam de nem tudom hogy azt hogy lehet átállítani. Valaki ért esetleg hozzá? Sony rádió egyébként

jan. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Balansz állítási lehetőség van?

Rakd vissza középre..

jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fejegység típusa?
jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenyérrel rá kell b4szni kettő k.rvanagyot!
jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit nyomjak meg hogy lehetőséget adjon hogy min hagyjam. Ha nyomkodom a hangerő szabályozót akkor csak a fad, sub, meg az alap hangszórót mutatja de azt nem tudom váltani. Sima régi jack dugós még nem usb s
jan. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!