Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen minőségű ez a ledszalag?

Milyen minőségű ez a ledszalag?

Figyelt kérdés

Néztem egy ledszalagot, tök sokat ígér, és elég hosszú meg árban is kedvező, de viszont azt nem tudom hogy 1 méterben hány db led található, ezt nem írják le róla, írtam nekik emailt de basznak válaszolni, valaki esetleg rendelkezik ilyennel? Én az olyat szeretem amiben minnél sűrűbb a led.



Ledszalag: [link]


jan. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez valószínűleg a legalja, ugyanezt féláron meg tudod venni aliexpressen vagy ebayen.
jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném, mivel a govee elég jó ledszalagokat gyárt, apllikációjuk is van mindegyikhez, csak a fő kérdés nekem hogy milyen a ledsűrűség.
jan. 28. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogos, ezt benéztem, bocs. De az amazon azért segít:


[link]


Ha itt kiválasztod a 20 métereset, akkor a leírásban ott van, hogy "number of light sources" azaz fényforrások száma: 600. Tehát 2000÷600=3,33 magyarán szólva 3,33 centinként van 1 db led.

febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, csak amazonnal az a bajom nagyon drága a szállítás, esetleg az árulkodó jel lehet hogy hány V-os a ledszalag? 5v-os amit néztem, lehet hogy minnél nagyobb vatt annál sűrűbb benne a led? Én ezekhez nem nagyon értek, csak tippelgetek.
febr. 1. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a márkát és típust linkeltem be, csak amazonon le van írva a ledek száma is.


www.kepfeltoltes*eu/view.php?filename=685Screenshot_20240201_17.jpg [cseréld ki a csillagot pontra]


Ezt a te linkedről szedtem mellesleg. A teljesítmény pedig ugyebár egyenlő a feszültség és az áram szorzatával, ami az utóbbi kérdést illeti. Lehetnek egy nagyobb teljesítményűben sűrűbbek a ledek, lehetnek alapból nagyobb teljesítményűek a ledek darabonként, vagy csak simán lehet hosszabb a szalag is. Erre mindig ott érdemes rákérdezni, ahol vásárolnál, mivel ha esetleg ez nem felelne meg az elképzeléseidnek, akkor talán tudnak ajánlani helyette valami mást. Érdemes több helyen is szétnézni, ha tényleg jobb minőség a cél.

febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!