Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A DIGI milyen routert ad a...

A DIGI milyen routert ad a WI-FI 6 szolgáltatáshoz?

Figyelt kérdés
A DIGInél megrendeltem a DIGINET 1000 - FTTH 2023 szolgálattást, és ehhez WI-FI 6 opciót kértem. Az FFTH az optikai hálózaton megy ennyit én is tudok. De én arra lennék kíváncsi hogy milyen típusú router vagy modemet adnak a WI-FI 6 szolgálatáshoz. Illetve hogy egy ezközt vagy több ilyen eszközt kap az ügyfél?

jan. 30. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Huawei HG8147X6-ot hoztak, ami wifi6 kepes.
jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lényegében csomag módosítással rendeltem a szolgálatást. De tavaly (2023 novemberében) egy hiba bejelentés soron ki cserélték az optikai ONT eszközt. De a csomag módosítás a kérdés ki írása napján, azaz 2024. január 30. történt. És ami érdekes most meg néztem az optikai ONT eszköz alján lévő cetlit és mit ad isten teljesen egyezik az első által le írt típussal! Ezek szerint még a szerződés módosítás előtt! Egy hiba bejelentés során már erre az új optikai ont modemet kaptam. Csak hogy ez idáig 500 megás internetem volt. Most meg 1000 megebites netem lett a szerződés módosítással. Úgy hogy kiváncsi vagyok cseélik-e vagy sem.
jan. 30. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
1 vagyok. Nekem ugy hozta ki a wifi6 kepes routert koltozes utan a szerelo, hogy szerzodesmodositast nem kertem wifi6ra, mert akkor a husegido ugrott volna es most erintene az aremeles... ugyhogy nekem nincs wifi6om, megis wifi6 kepes eszkozom van, a szerelo viszont mondta, hogy mar mindenkinek ilyet visznek ki.
jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as! Nekem most lett módosítva a szerződésem és egy év hűséget vállaltam. Elméletileg az FTTH 2023-as csomaghoz ingyen jár / járna a WI-FI 6-os ONT / modem. De mint írtam én régi előfizető vagyok. És csak ma módosítottam a szerződést az új csomagra. De ennek ellenére 2023 novemberében már egy hiba bejelentés során erre a Huawei HG8147X6 cserélték a modemet. De ennek ellenére a mai napig nem volt benne hivatalosan a WI-FI 6 szolgálatás. Csak a mai naptól van hivatalosan / szerződés szerint WI-FI 6 szolgálatásom. Hogy cserélik-e az ONT modemet? Ezt a DIGInél nem tudni!
jan. 30. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek cserélnék, ha már eleve WIFI 6 képes?
jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös. Ezt nem tudom. Az ügyintéző sem tudta meg mondani kell-e cserélni. Egyebként marha jó mert Bridge üzem módba van a DIGI ONT-ja / Modeem-ja. Ami azt jelenti hogy saját router van mögötte. És a saját router meg csak WI-FI 4-et tud. A másik hogy engem mint előfizetőt el felejtettek tájékoztatni a 2023 novemberi ONT cserekor hogy WI-FI 6 képes ONT kaptam. Igy a szerelő automatikusan Bridge módba helyezve üzemelte be ezt a mostani ONT eszközt. Ráadásul úgy kaptam WI-FI 6 képes ONT (ONT = Optikai Modem) eszközt hogy a szerződésem nem tartalmazta ez idáig a WI-FI 6 -ot.
jan. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!