Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az itthon kapható led-ek...

Az itthon kapható led-ek vannak annyira jó minőségűek, mint a régi aliexpress-es kínaiak?

Figyelt kérdés

Vagy 12-14 évvel ezelőtt rendeltem onnan egy olcsó lámpát, ami még most is működik. Nagyon erős a fénye, egy db 18650 akksival működik. Olyan 2-3 ezer forint lehetett a lámpa, a fókuszál fényével is nagyobb fényt csinál a szobámban, mint egy 80wattos hagyományos izzó.


Ellenben vettem 10 watt körüli led égőket jó drágán, és újabbak, több pénzbe kerülnek, és mégis úgy tűnik, hogy 3-szor annyi a teljesítménye, mégis max. csak annyit tud, mint az én 1-2 wattos, vagy max. 3 wattos zseblámpám.


jan. 31. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a baj Szervizmérnök úr, hogy szerintem nem egy-két ilyen beteg alak van.

Visszajáró régi motorosoknak ismerős a Millenium "HiFi"-s arc, vagy zene kategóriában a Toto Cotugno rajongó, és a többi.


Hosszú évekkel ezelőtt nekem is volt egy csörtém. Azóta ugyanarra a kérdésre jönnek párhavonta a trágárságok és privát üzenetek mindig más fiókból és felhasználó névvel.

febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10.-11.: Nem tudom hogyan oldják meg a több felhasználói fiókot. Vpn-ről nem működik a gyakorikérdések. Szerintem azért nem annyira egyszerű megoldani, de biztosan meg lehet, csak nem mezei felhasználók. Ehhez már gondolom komolyabb tudás kell.


" Meg ezen az oldalon van egy sérült figura, amelyik képes erre időt áldozni, hogy egyszerre legalább két loginnal minősít le."


De te is sérült vagy valamilyen szinten, te sem tudod feldolgozni! Már beszéltem olyanokkal, akiket ilyen trollok kísértenek, és mindegyik sérült, lehúzta az illető. Ezek megmérgeznek minden normális embert. Szóval ne hidd azt, hogy nincs rád hatással, mert van, nagyon is. Igazából nem tudom, hogy mit lehet tenni ez ellen, csak gondoltam szólok.

febr. 1. 20:11
 13/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

12. Eleve ott van a házi internet és a mobilnet, máris legalább két IP-cím rendelkezésre áll.

Munkahely lehet a harmadik vagy bármi, ami van.

De a dupla minősítéseket módszeresen csinálta a sérült.

Volt, amikor többször, több évre léptem innen, mert néhány alak miatt már tűrhetetlen volt, hogy napi szinten ment a piszkálódás, laikus okoskodókkal, szakmai butaságokkal.

Ez viszont a szabadidő eltöltésének nem egy normális módja, egyszerűen nem éri meg a bosszúság. Amikor visszatévedtem véletlenül, mintha mi sem történt volna, a fő kártékony ugyanúgy itt ténykedett, korrekt hozzászólások módszeres leminősítése, egyszerre párosával lehetőleg. Ilyen véletlen ugyebár nincs.

De ez nem az én problémám, hogy bővülnek a pszichiátriai tapasztalatok. Ilyenkor lehet örülni, hogy ez csak a neten van, nem a magánéletben, de egy ilyennek milyen élete lehet, sajnálnivaló inkább.

febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

"A műanyag palackot is üvegnek hívják és nem azért mert üvegből készült."


A tudatlan f@szjancsik, igen. Norm´lis ember at palacknak, pet-palacknak mondja.

Pont jártam egyszer így, amikor at ihanyi révnél kompra várva beültünk enni, és kérdeztem, van-e ÜVEGES cola, mert mindig is utáltam a müanyag koton ízét.

Erre kihozott az östulok fél literes palackos löttyöt.


Ezért kéne az embereknek a szókincsét már általánosban bövíteni.

febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Később jutott eszembe egy szemléltető példa, szerintem a LED-izzó olyan, mint a műanyag üveg.

Mindkettő agyrém.

febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Vagy vastámfenyö. :)


(A köznyelvben annyira nem ismert, de a dunán régen a hajókat fenyövel támasztották meg a partnak, amikor nem pontonra kötöttek. Késöbb már volt erre a célra vas támaszték, a "vastámfenyö")

febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!