Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Régi facebookot hogyan lehet...

Régi facebookot hogyan lehet törölni ha nem tudom se az email címet se a jelszavát?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, mert nagyon ciki dolgokat tettem ki rá, és akárki rákeres a nevemre, könnyen megkaphatják.

Akár hr-esek, stb.


febr. 4. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy.
febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jelentettem, hogy nekem adja ki magát. Az én képeim vannak fent. Remélem leveszik.
febr. 4. 14:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, én meg több barátom is jelentette, mikor konkrétan ellopták az egyik ismerősünk profilját és teljesen más emberről tettek ki képeket, kamu posztokat stb stb, de le se szarták. Csak én legalább 5x jelentettem.
febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ilyen szempontból tényleg nagyon gáz a face.

Én meg kis 11-12 évesként nagyon kellemetlen dolgokat posztoltam 10 éve, nem voltam a szüleim kontrollja alatt. Szerintem az annyi idősen nem az én hibám volt, hogy nem oda való képeket, kiírásokat raktam ki. Ilyen szempontból is etikus lenne a face, ha törölné azt a profilomat.

febr. 4. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem az annyi idősen nem az én hibám volt, hogy nem oda való képeket, kiírásokat raktam ki."

Hát akkor mégis kinek a hibája?

febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 a szülőké, akik nem figyelmeztetik a gyereket arról, hogy mi való az internetre és mi nem.

11 évesen lehet vicces, hogy kidugott nyalókától elszíneződött nyelvvel, pizsamában kirakod a fejedet, de utólag nagyon kellemetlen. Vagy a celebrity crushos ömlengések.

febr. 4. 15:25
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
11 évesen nem is regisztrálhattál volna kisfiam. Égjél csak, megérdemled.
febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de az tényleg nem a Facebook hibája, hogy te visszaéltél a korhatárral és idősebbnek hazudtad magad és nem, nem nekik kell jófejkedni, mert te ráadásul nem is emlékszel a hozzáférési adataidra. Ennyi erővel bárki jelentgethetné más profilját direkt kicseszésből.

Max annyit tudsz tenni, hogy megkéred több ismerősödet, hogy jelentsék, hátha többre már reagálnak. De csak a tiédre szinte biztosan nem fognak.

febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#ki mondta, hogy a facebook hibája? Annyit mondtam, hogy nem is egy 11 éves gyereké. Maximum még esetleg halottnak nyilvánítom magam (oda anyakönyvi kivonat kell), és akkor leszedik :D

Viszont ezt teszem, jelentgetem mindenkinek a fiókot.

febr. 4. 15:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem én égek, hanem a szüleim.
febr. 4. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!