Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ennek a 18650-tartónak az...

Ennek a 18650-tartónak az elektronikája előbb átalakítja 5V-tá a kimenő feszt, ugye?

Figyelt kérdés

mert nekem táplálni kellene egy eszközt, ami eleve 3,7 Li-vel működik, csak nagyon kicsi, és így külsőleg szeretném ezt hozzácsatlakoztatni (az eszközön van a töltési lehetőség C usb-vel, de ez mellékes, megoldom a csatlakozást)


csak az a nagy kérdés bennem, hogy vajon elég lenne neki egy sima 18650 tartó, azaz a 3,7-4,2 V is vagy ezek az eszközök igénylik az 5V bemenetet ahhoz, hogy a saját Li-cellájuk töltsön / ill. helyettesítem az áramforrást.


[link]



febr. 6. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy egy akku nélküli powerbank. 5 volttal töltöd és annyit ad ki. Bele kell tenni egy 18650-es akkut és kész.
febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké kösz, erre voltam kíváncsi, h tehát 5V-ra emeli a kis elektronikája a 18650-nek a 4,2 V-ját pl.
febr. 6. 18:03
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
Igen az elektronika megoldja.
febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!