Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy hangszórót a...

Vettem egy hangszórót a számítógéphez és elviselhetetlenül recseg, tippek? EDIFIER MF200?

Figyelt kérdés
Valamit lehet ezzel csinálni vagy ez ekkora fos? Ha tudtam volna, veszek valami szrt 5000 ezerért.

febr. 11. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg jack csatlakozóval.

Ha akkor is recseg, akkor garancia.

Ha úgy jó, akkor BT kapcsolati hiba..

febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jackem nincs, csak USB. Recseg ez mindenhogyan, pedig direkt halkra van állítva, még a hangerő 50%-a sincs.
febr. 11. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a tippem, h vidd vissza.
febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Sztem is gáz van vele, még a régi kazettás magnómnak is jobb a hangzása. Ennyire rossz terméket ilyen drágán csak nem árulnak.
febr. 11. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt nem recseg.

[link]

febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más hangfallal nem recseg? Lehet a hangártya, vagy alaplapi zaj
febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, 100%, hogy nem a gép, mert mással nem recseg, és mert a hangszóró másik telefonnal és tablettel recseg, tök mindegy milyen videót indítok el. Nagy csalódás, mert a design nagyon szép és praktikus az egész.
febr. 11. 13:42
 8/10 anonim válasza:
Vidd vissza gyorsan!
febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most vettem g2000-es edifiert, nálam jacken pc-n tökéletes.
márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül visszaküldtem. Akkor az enyém hibás lehetett.
márc. 16. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!