Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ikea Okosvilágítás esetén mit...

Ikea Okosvilágítás esetén mit lehet tenni, ha egy Tradfri izzó offline lesz, és semmire sem reagál?

Figyelt kérdés

Az egyik Tradfri izzóm offline lett, sem az applikáció, sem távirányító, sem normál kapcsoló segítségével nem tudom felkapcsolni. Dirigera hubot használok, az összes többi okoseszközöm működik.


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget.



febr. 11. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Na vajon mit, mit gondolsz?
febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, nem kérdezném.


Feltételezem, a gyári beállítást visszaállítani valahogy. Már jártam így egy égővel, azt a hub cseréje után újra tudtam használni. Most viszont nem a hubot lehetőleg nem szeretném visszaállítani, mert már több, mint 50 dolog van hozzárendelve, így túl időigényes lenne. Ezért érdekel, hogy az égőt önmagában vissza tudom-e állítani, vagy milyen, alternatív megoldás létezik, pl. másik hub segítségével való visszaállítás.


De mivel ezek csak találgatások, nem láttam értelmét felsorolni, hiszen olyan megoldást keresek, ami biztosan működik.

febr. 12. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!