Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolnál Apple Vision Pro...

Vásárolnál Apple Vision Pro készüléket?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed róla?

Szerintetek az utcán mennyire lesz elterjedve?

(Igen tudom hogy az ára x millio ft lesz,de van aki ennyiert siman vesz tv-t,szamitogepet..)


Miert vennél?

Miert nem vennél?


febr. 14. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/6 Szirty ***** válasza:

"Miert nem vennél?"


Mert én olyasmiket vásárolok amikre szükségem van vagy mert arra rákényszerítenek.

Ez meg nincs közöttük jelenleg.

febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálni kipróbálnám mert érdekes lehet, de semmi szükségem rá és valószínűleg hasznát sem venném.
febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább nem. Számomra gamingnél van létjogosultsága az AR/VR-nak. Később jó lehet azért.


Mindenképp egy jó készülék, főleg a felbontás, és a reszponzivitás a külvilággal az nagyon fontos, hogy ilyen jól tudjon működni. Ez is egy úttörő eszköz, de jelenleg talán mindegyik komoly szett az.


Nem lehet tudni még, hogy mire lesz használva. Szerintem a jövőben a sokkal kisebb méretű eszközök simán elterjedhetnek. Általánas használatban is. Nehéz elképzelni, de nem lehetetlen. Pl beyond VR szettje egy kezdetleges próbálkozás ezirányba, hogy egyszerű és könnyű eszköz formájában volósuljon meg a VR élmény. Nyilván rengeteg kompromisszummal, gyenge minőségben, de mutatja az irányt ez is, hogy a jövőben az AR/VR szettek nem ilyen ormótlan nagyok lesznek, hanem simán elérhető lesz a szemüvegnél valamivel nagyobb méretű eszköz.

febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

még a fanboyok is tömegesen küldik vissza...


[link]

febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Valamiert nem tolti be a linket


Leirnad nekem kerlek hogy miert kuldik vissza?

febr. 18. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
"hardware/software issues,"
febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!