Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan Bluetooth-szos...

Van olyan Bluetooth-szos fülhallgató ami nem kettő hanem 4 személyes? Ha igen esetleg ajánlani tudtok ami bevált?

Figyelt kérdés

febr. 17. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
He?
febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
64%
Mert létezik 2 személyes?
febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Én sem hallottam még a kérszemélyesről sem :D

Ha 4 fülesre gondolsz az úgy működik hogy két külön 2 füles fülest csatlakoztatsz a telefonra és egyszerre szól a zene mindkettőn. Persze ezt a telefonnak is támogatnia kell.

febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus értelemben véve egy fül vagy fejhallgazó egyszemélyesnek számít.

A fülhallgatót lehet esetleg úgy használni, hogy mondjuk a balost én, a jobbost más hallgatja. De ezt elég nehéz 4 emberre leképezni.

Talán ha a kérdező jobban körülírja mire gondolt, talán egyszerűbb megválaszolni a kérdését.

Vannak úgynevezett multipont eszközök, ahol az eszköz egy időben két forrással is párosítva lehet. Illetve hangszóróknál van olyan, hogy egymással összekapcsolhatóak, így valóban, egy forrásról akár 100 eszköz is megszólaltathatja ugyanazt. De füles esetén ezt a funkciót még nem hallottam.

Ezen kívül létezik több féle megoldás arra, hogy mobilhoz egyszerre több bluetooth audio eszközt kapcsolva egy időben szólalhassanak meg. Az enyémen már használtam egy fülessel és 3 hangszóróval. Több fölessel nem próbáltam, de biztosan működik, ha a készülék támogatja. De mondjuk TV esetében nincs ilyen.

[link]

Olyan megoldás is létezik, hogy ha csak egy hangkeltő eszköz van, de több mobil, ahol a mobilok egymással tartják a kapcsolatot.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=Dm6AyyDSsD8&ab_channel=Samsu..

febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es: Pl a Lidl-be bluetooth füles van az eladókon, az valami különleges? Mert mindenki beszél mindenkivel, csak az a kérdés, hogy van-e rajta adó kapcsoló vagy azt is hallja mindenki, amii nem rájuk tartozik?
febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!