Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon pixma ts5150 nyomtatóba...

Canon pixma ts5150 nyomtatóba ha fekete patront veszek, akkor tud nyomtatni színes patron nélkül is?

Figyelt kérdés

Írja, hogy fogyóban vannak a patron színek.

Fekete (!) Színes (!)


Viszont ha csak feketét veszek bele, akkor tud nyomtatni csak fekete fehérben? Tehát nem kötelező hozzá a színes patron?



Zölden nyomtat jelenleg, akkor is ha fekete fehérre állítom, ha meg színesre akkor 1-2 színt hoz pl. Kéket, de a többit mindent zölden nyomtat.


Gondolom ebből van benne a legtöbb, ugye? Azért nyomtat ezzel.



#nyomtató #Canon pixma ts5150
febr. 18. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy régebbi tintasugaras canonom volt. Úgy emlékszem, azon meg kellett nyomni hosszan a hárömszöges "újrakezdés" gombot és utána engedett kifogyott színes tintával nyomtatni.
febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy valószínűleg azért nyomtat zölden, mert a fekete kifogyott, ezért a színesből próbálja előállítani a feketét (ciánkék + magenta + sárga) csak a magenta is kifogyott.
febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mikor fogjátok már fel, hogy tintás nyomtatót nem szabad venni, csak lézert?
febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1) köszönöm


3) nemtudom hol látsz olyat, hogy vettem a nyomtatót

febr. 18. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor aki neked adta, az volt hülye.
febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes kommentet.


Nekem azért ingyen teljesen megfelel. Veszek bele egy fekete patront 6500 forintért azt el nyomtatgatok vele amíg megy. :D

febr. 19. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!