Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alza vs Emag. Érdemes csak az...

Alza vs Emag. Érdemes csak az áruhitel miatt az Emagot választani?

Figyelt kérdés

Szeretnék beújítani egy monitorral és egy egérrel (meg talán egy irodai székkel, bár azt lehet inkább máshol.) Ez a kettő 60 ezer lenne egyébként.


Én elég szerencsétlen vagyok az ilyen internetes vásárlásos dolgokban, ha nem egy olyan helyen vásárlok mint pl Alza vagy Média személyesen, akkor valahogy mindig megszívtam.


Az emagnál viszont van most 4 hónap, 0% thm áruhitel. Lenne rá pénzem most is, viszont ugye ha 0%, akkor miért ne, kevésbé fáj.

Szerintetek ér annyit? Vagy inkább Alza, azonnali cseregarival?

A legfőbb gondom, hogy vagy pixel hiba vagy bármi hasonló esetnél, szenvedős lenne az emag és fél évet kéne mennem utána, hogy cseréljék vagy valami.



#monitor #egér #áruhitel #eMAG #Alza #Azonnali csere garancia
febr. 19. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
60 ezer forintra hitelt...? Jézusatyaúristen.
febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az ismerőseim az emaggal többször megszívtuk már. Végül a férjem valami Apple elosztót vett emagon keresztül, és nem valódi volt (noha akként volt árusítva). Visszaküldte azzal, hogy ez hamisítvány. Az emag bocsánatot kért, erre küldtek helyette még egyet, ami szintén hamisítvány volt.

Azóta nem vásárolunk tőlük.

febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emaggal évek óta nincs jó tapasztalatom.
febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 0% thm...

A hülye is felveszi :D


Most notebook.hu-n is találtam, ott 10 hónapra lehet kérni 0% kamattal. Konkrétan olcsóbban az enyém lesz, hisz az infláció addigra elviszi az összeg 10%-át, havi 6 ezer törlesztő meg annyira észrevehetetlen szint havonta, hogy miért is ne?

Semmi hitelem nem volt soha, de ez pont olyan eset amikor megéri.

febr. 19. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az EMAG egyre inkább egy pöcegödör. Nem javaslom.

Ha monitort akarsz, akkor Oázis computer, vagy Notebook.hu ha áruhitel kell (náluk mindig van).


Irodai széket meg kimondottan irodabútor boltból vegyél és valami normálisat. Ami Emag, Jysk, hipermarketek és hasonló helyeken kaphatók, mind hulladék vacak. És ha jó széket akarsz, akkor csak és kizárólag ergonómikus, deréktámaszos széket. Egy Herman Miller az persze a legtöbb esetben overkill, de 150 ezer alá nem érdemes menni árban.

febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 40 kilós vagy, az olcsó székek nem neked valóak.

Én irodai katalógusból választottam, mikor meguntam, hogy folyton tönkremegy alattam a szék. A mostani 90 ezer körül volt, és vagy 5-6 éve vettem, atom stabil, nem törnek az alkatrészei, nem nyikorog, nem lötyög a teleszkópja, meg nem ereszt le, van tartása, akár ha hintázok is rajta, nem megy szét az ülő része, stb. Szerintem 10 év múlva se lesz vele probléma. A Jysk-es példányok tesco gazdaságos néven is megállnák a helyüket, olyan silányak.

febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!