Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Világít a telekom box távirány...

Világít a telekom box távirányítóm de a tvn nem kapcsol semmit mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy csatornán maradt és semmit nem reagál a tv ha nyomom a kapcsolót, viszont az áram alatt van mert villog ha nyomkodom. Mit lehet ilyenkor tenni? Letöltöttem egy app távirányítót de nincs net a házban ezért nem talál android tvt így nem tudok belelépni az app távirányítóval a menübe.

#Telekom távirányító
febr. 20. 10:40
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Köztudomásúan újra kell indítani a boxot.
febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áramtalanítsd és indíts mindent újra.
febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Ha nem jó újraindítás után, akkor párosítsd a távirányítót újra a boxszal. Leírásban van hogy kell. Talán, de nem biztos “1” és “9” gombot egyszerre nyomni pár másodpercig.
febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kihúztam mindent, újraindítottam hátul a gombbal. De ugyanúgy semmi. Többször is megcsináltam de ugyanúgy semmit nem kapcsolt. 3as és 7es gombot kellett egyszerre nyomni a videóban amit néztem de azzal se csinált semmit. Írtam a telekom oldalán aztmondták küldenek egy újat, de köszi azért a válaszokat
febr. 20. 14:38
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Az elem jó benne ugye?
febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze új lett bele véve egyből. De mondom hogy amúgy jó mert világít de mégse hozott be semmit akárhogy is próbáltam.
febr. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!