Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okosóra lépésszámlálója miért...

*fani* kérdése:

Okosóra lépésszámlálója miért számol rosszul?

Figyelt kérdés

febr. 21. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
milyen okosóra és honnėt tudod hogy rosszul számol?
febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert hibás.
febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%
Én átállítottam, hogy lépés helyett kilómétert mutasson
febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, mert a telefonomon van lépésszámláló és az a valós adatot mutatja, míg az okosóra a sokszorosát
febr. 21. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert gagyi
febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Okés, a telo mutatja a km-t is és a lépéseket is, ami eddig megegyezett az óráéval.
febr. 21. 13:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig miért nem volt gagyi?
febr. 21. 13:01
 8/14 A kérdező kommentje:
RedmiSmartBand2 tipusu. Hogyan tudom a gyári beállitásokat visszaállitani? Akkor talán újra jól számolna.
febr. 21. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
az órának ha olyan ugyan azt kell mutatni mint telefonak ,nekem egy samsung watch van az ugyan azt mutatja mint a telefonom.
febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbáltam újrainditani, de az adatok maradtak a régiek, tehát nem nullázódott le. Tovább már nem foglalkozom vele, ennyit nem ér meg.

Még egyszer köszi.

febr. 21. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!