Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 14 napos termék visszaküldés...

14 napos termék visszaküldés probléma?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy terméket kevesebb, az oldalon az áll hogy 14napig visszalehet küldeni. Megkaptam járt vele egy kábel ami megvolt törve így megforrasztottam, hogy kitudjam próbálni. A termékre mégsincs szükségem, de azt írják hogy igy már nem tudják visszavenni, igaz ez így hogy a termék hibátlan, csak a kábel volt a szar amit megcsinaltam?

febr. 21. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nincs itt semmi probléma. Ez így van jól. Amíg a termék abban az állapotban volt ahogy kaptad, addig élhettél volna a jogoddal. Belegányolva már nem. Ez szerintem így korrekt.
febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Szabályok és törvények: [link]
febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Így már sajnos nem küldheted vissza, mivel a kábelt megjavítottad. Így nem adhatják el, nekik ez selejt, veszteség lenne. Nagyon jófejek lennének lehet visszavennék, de nem kötelességük így.
febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha hibasan erkezett, akkor nem szabadott volna hozzanyulnod, hanem ugy azonnal visszakuldeni. Igy mar tenyleg bukta, meg a garanciat is, hisz az is csak addig jar, amig a vallalkozas nem tudja bizonyitani az ugyfel altali beavatkozast...
febr. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
igy van ha ugy hagytad volna ahogy kaptad és vissza küldöd hogy hibás a kábel akkor semmi gond nem lett volna igy sajnos rajtad marad a termék.
febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Érthető az álláspontjuk, így nehezebb újra eladni, de szerintem nincs igazuk, mert legfeljebb annyit tehetnek, hogy csökkentett áron veszik vissza. Esetleg vegyél egy másik kábelt, és cseréld ki arra.
febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Belenyúltál, így nem veszik vissza. Tanúlópénz.
febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt is megjelent egy bosszúálló alulpontozott troll :)
febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
febr. 22. 09:02
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
5) akkor azért utasították volna el mert meg van törve a kábel.ennyire ne legyél naív.
febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!