Ennyiert megeri?

Figyelt kérdés

Egy samsung watch 4 et szeretnek venni csaladtagnak (kiskoru), hasznaltan nezegettem jo appalotban levoket, talaltam most parat.

Lattam egyet 30k ert is, ez ennyiert realis, es megeri?


febr. 26. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szegény gyerek használt cuccokat kap "ajándékba" ☠️
febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Elso valaszoloval nem ertek egyet! Kornyezetbaratabb es sokkal olcsobb is, muszaki cikket en is altalaban hasznaltan veszek. De biztos okosabb aruhitellel meg husegnyilatkozatokkal dupla annyiert vasarolni.
febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan működik, teljesen megéri.
febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Megvehetnem a teljesen uj, sosem hasznalt termeket is. Itt most tenyleg az van hogy kornyezetbaratabb, es ha van egy teljesen hibatlan ora tizezrekkel olcsobban akkor nm biztos hogy megveszem 70k ert ,ha kaphatok ugyan olyat 30 ert. Ha a tulajdojos vigyaz ra siman lehet olyan mit egy uj. Ha nem talalok idon belul normalisat nyilvan rendelni fogok egy ujat.

febr. 27. 07:13
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Milyen áruhitel meg hüségnyilatkozat? Ne magadból indulj már ki. Nem mindenki minimálbérböl kuporgatja össze a pénzét.
febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5os en beloled indultam ki, neked nincs penzed ezert vagiznal vele, hogy ujat veszel hasznalt helyett, lenezve aki figyel a kornyezetere inkabb
febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs penzem?

Hat ezt mondja az aki hasznalt cuccokat vesz mert olyan csoro ☠️

febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!