Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bluetooth headset, amiben van...

Bluetooth headset, amiben van beépíett mikrofon és egyszerre több ember tud rácsatlakozni?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne a munkahelyemre olyan bluetooth headsetre, amiben van beépíett mikrofon és 7-8 ember tud rácsatlakozni.


Arra gondolok, hogy például van egy gyártúra és miközben megyünk, még ha távolabb is vagyunk egymástól, mindenki halljon mindenkit és mindenki tudjon beszélni mindenkivel.


Elsősorban media mart, euronics vagy hasonló üzletekben keresnék.



febr. 27. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl macerásan állsz hozzá.

Apró cb radió headszettekkel.

Nem 1 helyen van. És még egymás szavába sem tudnak belevágni.

febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérés a főnökömtől, hogy ilyen headseteket rendeljek. Nem én találtam ki.
febr. 28. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Intercom rendszer kell neked. De ezek nem olcsóak. Ráadásul ha mindig másokat túráztattok a gyárban akkor mindenkinek illik új fülest adni. Én tuti nem tenném senki összeizzadt, zsíros fülesét a fülembe.

Tényleg az lenne a legegyszerűbb és talán a legolcsóbb ha mindenki kapna egy sima PMR rádiót, alias walkietalkiet és hozzá egy olcsó, eldobható fülhallgatót. Ezt még ki is lehetne velük fizettetni mint gyárlátogatási engedély regisztrációs díj :D

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha olyamire gondolsz mint amiket a forma1-ben lehet látni, meg a rally csapatoknál, azok egyenként 250+ ezres tételek.

febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!