Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik külön nőknek gyártott...

Létezik külön nőknek gyártott orrszőrnyíró eszköz?

Figyelt kérdés
Sajnos erős szőrzettel rendelkezem, orr tájékon is ezzel küzdök. Nyilván alapvetően ez férfi probléma szokott lenni, ezért a férfiak vásárolnak ilyen eszközöket, de van esetleg külön nőknek gyártott is ilyenből?

#szőrzet #orrszőr #orrszőr nyíró
márc. 1. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van különbség női és férfi orrszőr között?
márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha női szőrzet és férfi szőrzet között nincs különbség szerinted, miért van külön a nőknek és külön a férfiak borotva gyártva?
márc. 1. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőkre drágábban rá lehet sózni valamit, ami rózsaszín. Vegyél férfi nyírót nyugodtan, uniszex.
márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy 3 mondja! Megveszitek, csak mert női. A motor meg ugyanaz benne, csak csináltak rá egy rózsaszín burkolatot, hopp már női is, hopp már 2x annyiba is kerül. Csinálnak hozzá kis hordozó tasit, jajj mindjárt 3x annyi...

Nekem ilyenek vannak:

[link]

Két fajta is van. A hosszú fejű az a jobb. Gyakorlatilag egy orrnyílásban 2 körbefordítás alatt kivág mindent.

A rövidebb vágófejjel rendelkező (ez: [link] annyira nem jó, nagyon keveset vág, de vannak helyek ahol meg ezzel lehet könnyebben hozzáférni.

Ezek áltaában filléres gépek. A másodikat a teszkóban vettem, akciósan 1500 volt. Épp ezért érdemes kipróbálni többfajtát is. Nem egy életre veszed... vacak minőségüek, elég hamar tönkremegy, eltörik, elkopik, nem vág.

Ha nagyon hímsovinisztának tartod a fekete vagy szüke színét, akkor tegyél rá matricát. :)

márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem is férfi villanyborotvám van. Eldobhatóból is hol ilyet veszek, hol olyat. Amelyik olcsóbb. Az égvilágon semmit nem számít, hidd el.
márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"miért van külön a nőknek és külön a férfiak borotva gyártva?"

Mert rájöttek, hogy a nőkre több és drágább dolgot rá lehet sózni. Lásd: rózsaszín adó.

márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

"miért van külön a nőknek "

Igazad lehet ...

[link]

márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Láttam már nőit,az fehér volt és valami kis minta volt rajta a fogójánál.Mellette volt a "hagyományos" ami ugyanolyan volt,csak fekete és 2 ezerrel olcsóbb,én azt vettem,mert olcsóbb volt.Sajnos nőként nekem is használnom kell.
ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!