Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire van a legtöbb kereslet...

Mire van a legtöbb kereslet az elektronikus eszközökön?

Figyelt kérdés

Szoktam csinálni weboldalakat és alkalmazásokat androidra, ezért szeretném megkérdezni, hogy mit ajánlatos csinálni.


Esetleg ha valakinek van egy kívánsága arról, hogy mit szeretne azt is megtudom csinálni.



márc. 9. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
iPhonera nem fejlesztesz?
márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én androidra szoktam csak fejleszteni, iPhonera nem.
márc. 9. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Akkor hajrá, tanuld meg, mert arra van kereslet!
márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzését!

Én APK-kat szoktam, amik csak Androidon működnek.

De Ön szerint ha iPhonera van nagy kereslet, akkor lehet, hogy igaza van, de szeretnék még több kommentet is látni, amiből tudok válogatni.

Ezért még várok.

márc. 9. 10:34
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%
A névtelen fórumos (jellegű) felületeken tegeződni szokás, sőt illik, már az Internet kezdete óta. (Akkor még nagybetűs volt a hivatalos helyesírás is, később lett kisbetűs internet.)
márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzésedet!

Igazad van.

Legközelebb tegeződni fogok.

márc. 9. 11:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!