Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adót egy Meister Anker inga...

Santinno kérdése:

Adót egy Meister Anker inga óra 20 évig nem használták. Most újra inditotam az inga szépen működik,az óra része szépen működik. Csak hangot nem ad ki amikor pontosan pl.(12 óra van). Valakinek van valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés
márc. 12. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen! Örülj neki! Engem idegesített amukor volt ilyesmi ingaórám!
márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kapcsolókat meg kell járatni, lehet oxidált:

[link]

márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mechanikus óra. Ha a felső ajtót kinyitod, ott lesznek kallantyúk, amivel a hangot lehet kapcsolgatni.
márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Elektronikus vezérlésű mechanikus óra, még a DCF is szerepel rajta, legalábbis ennél a típusváltozatnál:

[link]

A linken olvasható egy használati utasítás is.

márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A régebbi órái mechanikusak. "20 éve nem használták", ki tudja, milyen régi.


Nekem Junghans van -vagy 50 éves-, ezen az óraszerkezeten 3 kallantyú van, amikkel lehet szabályozni a hangot.

márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!