Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TEMU-tól rendeltem mozgásérzék...

TEMU-tól rendeltem mozgásérzékelős LED lámpát.Az érzékelője olyan sugárzást bocsájt ki, hogy a csukott tömör fenyőajtóhoz közeledve is bekapcsol. Nincs ennek e.ü. kockázata?

Figyelt kérdés

#LED mozgásérzékelés #Mikrohullámú mozgásérzékelés
márc. 12. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nem írtál le semmi érdemi dolgot az adott termékről, így pontos választ nem lehet rá adni.


Általánosságban a gyártónak, forgalmazónak nem lenne érdeke olyan terméket piacra dobnia, ami egészségügyi határértéket meghaladó kockázattal bír, pláne, hogy általában egy lakossági felhasználású, egyszerű, kis teljesítményű cucc nem fog nagy, káros intenzitású sugárzást kibocsájtani mozgásdetektálás címén.

márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A termék dobozán található:Bluetooth Light Sándor, KLL 9W, ManufacturerSen Zeng Daslong Technológia Co.Ltd

6000 K. Nem tudom, hogy ez bármit segített-e, mindenesetre furcsa érzés, hogy mikor a szobám csukott ajtaját 30 centire megközelitem, a lépcsőházban kigyullad a lámpa

márc. 12. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez természetes, a denevér is így tájékozódik, és nem öl meg vele senkit.

Lehet ilyen szenzort külön is kapni:

[link]

márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Ezeknek általában infrás érzékelője van, a tiédnek úgy tűnik rádiófrekvenciás (Bluetooth).
márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Aliexpressen is találhatsz ilyeneket radar motion sensor néven, nagyon jó érzékenyek egyébként és ártalmatlan.

Régen volt ilyen elven működő perifériám autóriasztóhoz, a műszerfalon lehetett elhelyezni és csippanásokkal igyekezett elriasztani az illetéktelen ólálkodókat.

Csak egyszer úgy megsütötte a nap, hogy utána már összevissza jelzett.

márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Így jár, aki kínai gyerekmunkások által összerakott terméket vesz.
márc. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha minden termék eltűnne az életünkből, amit Kínában gyártanak, pucéran nézhetnénk az áruházak üres polcait.

Köszönöm a jószándékú hozzászólásaitokat, kérdésemet lezártnak tekintem.

márc. 13. 07:32
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Látom leesett

[link]

márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!