Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire fontos tényező egy...

Mennyire fontos tényező egy e-rollernél a max teherbírás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lehetőségem lenne egy elektromos roller beszerzésére.

Ninebot Kickscooter F2 by Segway

Róla lenne szó. A max teherbírása 120kg. Én 115kg környékén mozgok. A kérdés csak annyi, hogy közel a határhoz biztonságos e lenne.

Olvastam, hogy nagyobb súly=gyengébb teljesítmény. Ez nem érdekel, nem száguldozni szeretnék. Főleg az érdekelne, hogy ha rá lépek “össze-e törik alattam”. Köszönöm.


U.i. mielőtt jönnének a troll üzenetek, hogy fogyjak le… 15 éve versenyszintű kulturisztikával foglalkozok (nincs miből lefogyni).



márc. 13. 23:59
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem fog eltörni. De az emelkedőkre nem biztos, hogy felmegy. Sőt, inkább nem. Ha nincs, akkor nem probléma.
márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A max. teherbírás azt jelenti, hogy azt még kibírja.
márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A max. teherbírás egy olyan érték, amit a hosszútávú használat során is kibír az eszköz, tehát minden bizonnyal jó lesz.

Annyi, hogy lomhább lesz és kisebb hatótáv érhető el vele, mintha mondjuk fele vagy harmadakkora tömeget kéne vinnie.

márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!