Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv ha valaki letiltott...

Üdv ha valaki letiltott facebookon az utána hogy működik?

Figyelt kérdés
Lényeg az lenne exemnek írtam egy üzenetet hiányzik 2 éve de nem ez a főlényeg hanem letiltott és nincs ott hogy látta az az elolvasta ha letiltott utána megnézhette? És nem jelzi a facebook? Csak chatról tiltott? Mert profilját látom

márc. 26. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Fogd fel, hogy vége. Hagyd békén!

Ha ezek után is írsz neki/hívod, az már zaklatás!

márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
mit nem ėrtesz ezen hogy hagyd békén ,tik tokon is meg minden hasonlo helyen .
márc. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Mesengerben 2 fokozatban lehet letiltani valakit, első az,hogy csak az üzeneteidet nem kapja meg, a második mikor meg mikor már írni se tudsz neki, mert a meglévő chatablakban megjelenik az üzenet,hogy erre a beszélgetésre nem tudsz válaszolni, ha pedig ez van,akkor a profilját se látod már.

Jelen esetben az első variáció van.

márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi de látom a profilját de üzenni nem tudok nem is akarok hosszabban kifejtem. 2 évvel ezelőtt írt üzentem neki írtam nincs ott hogy látta ergo meg sem nézte akkor? Másik meg már nem tudok neki üzzeni azt írja de nem is akarok csak erre vagyok kíváncsi hogy miután letiltott nem tudok üzenni az addig elküldött üzeneteimet látta-e mert tiltva vagyok a részéről de mielőtt letiltott írtam üzenetet ott nincs hogy “látta” szóval miután tiltott nem lehetséges hogy megnézte csak a messenger nem jelzi mert ergó tiltva vagyok?
márc. 27. 11:37
 5/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az újabb rendszer szerint, aki nem használ pontokat és vesszőket és mondatokat az üzenetek tagolására, azt blokkolja az IP (Internet Protokoll).

Most már mindegy, veszett fejsze, így jártál.

Majd legközelebb üzzeni rendesen!

márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha FB-ről nem tiltott le akkor látod a profilját hogy ismerősök vagytok/vagy hogy ismerősnek tudod jelölni, de az üzenet lehetőség nincs ott mellette amennyiben le vagy tiltva messengeren.


Ha messengeren letilt, akkor tudsz neki írni, de nem kapja meg az üzenetet, és ha felold utólag se kap meg semmi üzenetet amit a letiltás alatt írsz neki.


Ezekben biztos vagyok, ezentúl azt hiszem ha FB-ről is letilt akkor se a profilját nem látod, illetve a messenger chat elérhetetlen.


Ha csak FB-ről tilt arról nincs fogalmam.


Ha valamilyen módon szeretnél neki üzenni, esetleg azt tanácsolom jelöld be ismerősnek, feltételezem nem vagytok ismerősök fb-n, mert azt látni fogja és ha úgy érez ő is ,hogy szeretne veled kapcsolatba lépni akkor úgy is vissza jelöl.


Ezen felül véleményem szerint maximum egyetlen egy kedves üzenet engedhető meg más csatornán (sms, email, insta, viber, whatsapp stb stb) ami nem tolakodó, és ha vissza jelez akkor lehet egy kicsit örülni, ha nem akkor viszont jobb mindenkinek ha nem bombázod ezzel azzal mert az nagyon megterhelő tud lenni lelkileg mindként félnek.


Remélem tudtam segíteni!:)

Érdekelne hogy sikerült vagy sikerül e felvenned vele a kapcsolatot, ha szabad érdeklődni!:)

márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 ös, én informatikus vagyok és nagyon nagy marhaságot írtál, tehát ez nem állja meg a helyét viccnek sem annyira értelmetlen
márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#5 Persze ebben igazat adok hogy igyekezzünk lehetőség szerint tagolni a mondatainkat
márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!