Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Képernyőmegosztás? Laptop-moni...

Képernyőmegosztás? Laptop-monitor.

Figyelt kérdés

Egy laptopot összekapcsoltam egy monitorral. Létrejött a megosztott képernyő, mert az egeret át tudom mozgatni egyikről a másikra, sőt parancsikonokat is át tudok helyezni. De ha pl egy powerpoint prezentációt le akarok vetíteni, akkor nem jeleníti meg a monitoron csak a laptopon még akkor sem, ha a "monitoron" nyitottam meg.

Mi lehet az oka ennek? Hogy tudnám megcsinálni, hogy rendesen működjön (minimum úgy hogy a monitoron jelenjen meg a prezi)?

Asztalon jobb klikk, tulajdonságok, beállítok -> itt nem engedi, hogy a másodlaos monitort elsődlegessé állítsam.


2010. okt. 26. 17:23
 1/3 anonim válasza:

A videókártyát kell átállítani..


Vezérlőpult-> megkeresed a videokártyádat (pl: Nvidia control panel) vagy pedig asztal- jobbklikk . kiválasztod a vidkártyád


Display menü

Set up multiple displays

-> itt kiválasztod hogy : Dualview


és itt ha a tvden akarsz megnzéni valamit akkor átviszed a TV képernyőjére és ott rakod fullscreenre...

2010. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

állítsd be a monitort elsődleges megjelenítőnek.

Minden ott fog mefnyílni és onnan kell visszahúzgálni a laptopra amíg a monitor rajta van, ha leveszed, akkor visszaáll.

2010. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem tudom átállítani. Nem engedélyezi az a funkciót. ??
2010. okt. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!