Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha regisztrálok telegramra...

Ha regisztrálok telegramra kapnak értesítést róla azok akik regisztrálva vannak és megvan nekik a számom?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

NEM, senki nem kap semmit.

Ha valakivel fel akarod venni a kapcsolatot, ö kap egy kérdést, hogy akarja-e, de akkor is csak a nevedet/nickedet látja, a telefonszámot csak az után, ha elfogadta a jelentkezésedet.

ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen, én már kaptam ilyen értesítést.
ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Évek óta rendszeresen használom a Telegramot (Ezt a fiókomat "csak" 2020 óta, de előtte is volt, amit 2017-ben hoztam létre). Tapasztalatból mondom, hogy ha valaki csatlakozik a Telegramhoz, és ha meg van nekem a száma, akkor jön egy üzenet a nevében, hogy "JózskaPista csatlakozott a Telegramhoz, üdvözöld!". Nyilván nem ez van odaírva, de jön.

ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, hogy a jó válasz (2. válaszoló) miért van lentebb pontozva, mint az, amely valótlanságokat ír (1. válasz)? Az 1. válaszoló valószínűleg az életében nem látott Telegramot, vagy keveri valami mással, ugyanis a válaszának a második fele is hülyeség, mivel a Telegram nem kérdez, hogy akarod-e felvenni a kapcsolatot XY-al, hanem egyből elédtárja az ismeretlen felhasználó által írt üzenetet. Letiltani az ismeretlenek által írt üzeneteket pedig csak Telegram prémiummal lehet jelenleg.
ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 1-es vagyok, évek óta használom a telegramot, de soha nem kaptam értesítést arról, ha valaki regisztrál.

De lehet, hogy két különbözö használati mód van, és csak privát kapcsolatokat engedek meg, nem közösségi oldalként használom.

ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Viberen pl beállíthatod, akarsz-e új felhasználókról értesítést.

Lehet, itt is.

ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Telegramon is van egy ilyen beállítás.
ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!