Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung galaxy S9 Fe tablethez...

Samsung galaxy S9 Fe tablethez Pen??

Figyelt kérdés
Kinek meddig birta a ceruza hozza? Hol lehet rendelni hozza olcsobbat , mint az eredeti? A lanyom folyton a tableten rajzol es nem akarom, hogy tonkretegye az eredeti tollat, ami hozza jàrt. Ez a ceruza pl az iphoneomhoz nem jo, amin meglepodtem. Azt hittem az osszes erintoshoz jo. Akkor ezek szerint nem mindegy milyet veszek a tablethez. Hol lehet rendelni hozza?
ápr. 7. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem s6 lite van ahoz is van s-pen és még birja ezek nem mennek olyan könyen tönkre szerintem .
ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem telefonhoz van S Pen, én nem használom túl gyakran, de szerintem max a hegye kophat el, azt meg lehet cserélni
ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet cserelni a hegyet?
ápr. 7. 23:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Illetve mi a gomb jelentosege a tollon?
ápr. 7. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Másolat nem fog úgy működni, csak az eredeti. Más technológiával működik.
ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert ez milyen technologiaval mukodik? Marmint miben mas?
ápr. 8. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
A másolat azt imitálja, mintha az ujjaddal csinálnád. Az eredeti viszont máshogyan érzékel. Például az S Pen nem is működik csak S szériás tabletekkel. Az S pen mágnesesség segítségével működik, alapvetően jobb minőség és sokkal több funkciót támogat. Össze sem lehet keverni egy másolattal mert ég és föld a különbség. Nem véletlenül drága.
ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem. :(

Sheinen talaltam ehhez a tablethez valot, ami fonken markaju, kifejezetten ehhez a tablethez valo csak…hat igy mar annyira nem bizom benne meglatjuk :/

ápr. 8. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:

A hegyet kicserélni úgy lehet, hogy elvileg adtak a tablethez póthegyeket, meg egy csipeszt. Emlékeim szerint a csipesszel szimplán ki lehet húzni a régit és beletolno az újat. (Ha nincs póthegy, azt nem tudom honnan lehet szerezni, valahonnan biztos lehet)


A gombbal pl rajzolásnál eszközök között lehet váltani. Pl ha nem nyomod ceruza, ha nyomod radír. De ceruzák között is lehet vele váltogatni a példa kedvéért. Több mindenre is jó, de azokat a funkcióit nem használom így most hirtelen nem tudok rá több példát mondani.

ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ehez a tablethez nem jó egy gagyi utánzat ,ved meg az eredetit.
ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!