Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a tehendő ha az autóban...

Mi a tehendő ha az autóban van csatlakozó, bluetooth nincs, a telefonon meg fordítva?

Figyelt kérdés

Namármost, ugyebár a mai telefonok szeretnek nem rendelkezni jack csatlakozóval, de az autóban meg bluetooth nincs, az egész 2 dines egység cseréje macera lenne, mivan ha egy egyszerű bluetooth adaptert bedugok az autó usb-jébe, működne? az a lényeg hogy pl a youtube, spotify stb hangját átvigye az autó hangrendszerére, mert így ha egy sima usb-vel rádugom akkor csak a rajta lévő zenéket kezdi el keresni....


[link]



ápr. 8. 06:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Van jack-bluetooth adapter, de áramot valahogy adni kell neki.


[link]

ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"Egyik telefonon sincs jack már"

Pl. Motorola telefonokon a mai napig van. De más gyártóknál is előfordul még. Mondjuk nemigen használja már senki, szóval nem csoda, ha a legtöbb típusban már nincs.


Egyébként veszel egy bluetooth transmittert és átjátszod a rádióra azt meg van oldva.

ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Gyakori93 ***** válasza:

#12-es

Sajnos a transmitterrel az a baj, hogy hulladék a hangminőségűk. Autón kívül szépen szól, de mivel ezek az autón belül vannak, az az antenna meg kint a tetején, eléggé zajos a jel, recseg az egész.

ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én egy halál gagyi eBay-ről rendelt transmittert használtam sokáig, de nem recsegett.

A mostani kocsimon már van USB, rádugtam egy pendriveot rajta kb 500 zenével, az megy állandóan random sorrendben. Nem tudom, a kérdezőnek az miért nem opció.

ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:

14. Megírta, hogy a pendrive neki nem jó, mert a telefonnal akar kapcsolatot.

De láttam olyat is Aliexpressen, amit a pendrive helyett lehet bedugni és BT-vevő.

Ehhez természetesen "becsapja" a lejátszót, azaz USB-meghajtót, adattárolót emulál / imitál / szimulál, ez már opcionális.

ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!