Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen erősséggel rázhatott...

Milyen erősséggel rázhatott meg az áram, kellett volna orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Vizes szivaccsal mostam a konnektor melletti csempét óvatlanul, és végighúztam a konnektoron is szivacsot figyelmetlenségből. (tudom, ostobaság volt), hirtelen fájdalmat éreztem egy pillanatra. Nem lett semmi, egy másodperc töredékrésze volt, nem lett sebem a ujjamon, nem éreztem semmit utána. Ennek több hete, nem mentem orvoshoz, de lehet, kellett volna? Történhetett valami bajom, ennyi idő után érdemes orvosnak megemlíteni?

ápr. 12. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Az első 24 óra a döntő. Ha akkor nem lett bajod, most már nem valószínű hogy lesz. Ha kialakult volna vérrög az elektromos áram hatására, akkor már valószinüleg tüneteket okozott volna azzal hogy elzár valahol egy eret. Sztrók, szívinfarktus, tüdőembólia, stb...
ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Így normális esetben nem rázhatott meg az áram. Ha mégis, akkor komoly gondok vannak a földeléssel, keress szakembert, mert baj lesz.
ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A földeléssel? :D
ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!