Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hamisítványt vásárolhattam?

Hamisítványt vásárolhattam?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a termékről lenne szó. Kártyával kifizettem de van valami rossz megérzésem. Talán felelőtlenség volt valóban, de jó deal-nek tűnt ennyiért. Aztán végülis azóta töprengek rajta, hogy valami szerintem nem stimmel vele ennyi pénzért és azt utólag vettem csak figyelembe, hogy garancia sincs feltüntetve se semmi. Szerintem buktam az árát és kapni fogok a jövőhéten egy 512gb-os kártyának álcázott 32gb-os hamisítványt. 😞



ápr. 13. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

S mire alapozod a gyanúdat?

Ott van egy rakás pozitív értékelés a termék alatt, szerintem vissza is lehet küldeni.

ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


Az ez alatt található értékeléseknél, mert a forgalmazó ugyanaz.

ápr. 13. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Defasza, akkor reméljük a legjobbakat.

Vissza lehet küldeni ha átvertek?

Lehet a véleményeket írók is autómatikusan generáltak?

ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Felbontás nélkül küldd vissza és vegyél máshonnan.
ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
78%

Ha megfigyeled, áprilisban három vásárló írt véleményt, akik hamisítványra utaló megjegyzést tettek.

Előtte februárban és korábban elégedettek, kivéve egy embernek túl hamar meghibásodott, ami előfordulhat (de előtte még jó volt).

Elképzelhető, hogy itt a végén bejött valami hulladék, de nem hinném, hogy az eMagon ezt eltűrnék (bár olvastam más panaszokat, de azért ez túlzás lenne), azaz kártalanítják valószínűleg a vásárlókat.

ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Hazai boltokban sem sokkal drágább. De pár ezerért megéri a tököm tudja milyen országbéli sufniboltokból rendelni egy piactéren keresztül, amivel egy kéjgyönyör lesz az ügyintézés.

ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szirty ***** válasza:
100%

"Szerintem buktam az árát és kapni fogok a jövőhéten egy 512gb-os kártyának álcázott 32gb-os hamisítványt."


Ez benne van a pakliban. Nekem is gyanús lenne.

Sajnos ezekkel könnyű trükközni hogy nagyobbnak látsszon.

ápr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek próbálsz spórolni ilyen szar oldalakon mikor egy megbízható voltban kb 5000Ft-al drágább és biztosan eredeti...
ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez tuti, hogy kamu, már az ára is mutatja. Általában ez úgy van, hogy elkezded használni, ráírod az adatokat, de ha a max kapacitását eléri, ami szerintem inkább max 32GB vagy 64GB, akkor elkezdi a régi fájlokat felülírni és nem veszed észre, de eltűnnek a korábbiak rajta, körciklus írásra szokták ezt állítani, régi trükk.
ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Zavard rá a H2testw programot, netán 2-3-4 órát elszüttyög a tesztelésével, de mindent elmond. Ha 6-8 óra, azon se lepődj meg.

Közben már látod az írási sebességet, majd jön az olvasási és a végén közli hol, mi a rossz.

Erről csinálj egy képernyőmentést, ezzel lehet reklamálni, mindig nyertem..

ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!