Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne nyomkövető...

Hülyeség lenne nyomkövető chipet rakni bele?

Figyelt kérdés
Mindig mindent elhagyok. A telefonomat még valahogy megtalálom, de arra gondoltam, hogy a táskámba vagy akár a pénztárcámba raknék egy nyomkövetőt arra az esetre, ha elhagynám valahol. Akkor legalább tudnám követni, hol hagytam el. Mit gondoltok erről? Nagy hülyeség lenne? Vagy akkor mit csináljak, hogy ne hagyjak el mindent?
ápr. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem hülyeség! Viszont az jobb lenne, ha megpróbálnál jobban odafigyelni a holmijaidra!
ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hulyeseg, nyugodtan rakj bele. De sajnos nincs ra garancia, ha meg is talalod, nem ramoltak-e mar ki. Szerintem is inkabb probalj meg odafigyelni jobban. En eleve sok cuccot nem is hordanek magamnal, csak ami letfontossagu, az egesz haztartasra semmi szukseg. ;-)
ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Samsung Galaxy SmartTag 2 pont ilyenre van kitalálva.

[link]

ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre vannak kitalálva, viszont ezek önmagukban nem érnek semmit, csak ha hatótávolságon belül van valakinek a kompatibilis telefonja.
ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aktív Szál ***** válasza:

Nem hülyeség nyomkövetőt tenni bele, de ahogy írták, jobb, ha inkább figyelsz a cuccaidra, mert ha a táskádat elhagyod valahol, szinte garantált, hogy ha meg is találod, üres lesz, mert kirámolták.


Milyen telefonod van? Mert vannak ilyen nyomkövető kütyük, az Airtag az egyik legjobb, de az csak iPhone készülékkel működik.

ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Iphone-om van, de az mindegy, mert a telefon kb. mindig a kezemben van. Szerencsére más cuccomat sem hagytam el még úgy, hogy kiraboljanak, csak jobb lenne tudni, hogy éppen hol felejtettem ott pillanatnyilag a táskám vagy a pénztárcám.
ápr. 21. 19:50
 7/7 Aktív Szál ***** válasza:
Erre való az AirTag, de mint írtam, annak a nyomkövetése csak iPhone telefonnal működik.
ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!