Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem érdekel már a...

Miért nem érdekel már a közösségi média?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban már alig internetezek, az okostelefont is csak egyszer használtam az elmúlt két hétben. Fényképeket egyáltalán nem is csináltam idén és kipróbáltam valamit. Sokáig nem írtam rá senkire, hát más se írt rám és rájöttem valamire: csak én tartottam a kapcsolatot sok emberrel, ha nem írok rájuk, akkor nem is érdeklődnek irántam. Így felhagytam ezekkel az egyirányú dolgokkal és visszatértem úgy 2006-ra, ahol még csak kezdetekben, nyomokban voltak ezek az "okos dolgok". Igazából nem is olyan rossz, mert tudatosult bennem, hogy nem is számítottam sokaknak, csak kényszerből írtak vissza.
ápr. 18. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mert ez a normális, csak most ettől valahogy k*rvára különlegesnek érzed magad.
ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

"Fényképeket egyáltalán nem is csináltam"

Miért is kellene amúgy fényképeket csinálni?

ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezt sajnos én is tapasztaltam kedves kérdező. Keres olyan barátokat, akiket érdekelsz, vagy légy önmagad egyedül is. Fényképeket én azért csinálnék, mert az emlék, és nem másnak, nem másért. Internet sem kel hozzá.
ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
én fotozom,magamnak facebookon is ott maradtam de inkább az engem érdeklö csoportokban olvasok mint én posztolnék .
ápr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Kifulladt. Senkit nem érdekel már. Meg felhígult... túl sok a felesleges információ, hülyeség (nameg nálunk ugye a politikai hirdetés)


Senki nem kíváncsi már rá.

Bereal megyeget mostanában

ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!