Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy építsek olcsó alkatrészek...

Hogy építsek olcsó alkatrészekből olyan motort ami egy nap alatt tesz meg egy fordulatot?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 11:37
1 2
 1/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Léptetőmotor létezik éppen, de ez megint olyan kérdés valószínűleg, amikor a kontextus (cél) ismeretében lehetne bizonyára életszerű megoldást találni.
ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy olcso orát és a kismutato fordulatszámát felezö áttéttel megoldod a feladatot.
ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szirty ***** válasza:
88%
Azt írd le inkább hogy mit akarsz ezzel!
ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Engem csak a válasz érdekel
ápr. 19. 17:58
 5/16 Szirty ***** válasza:
100%

"Engem csak a válasz érdekel"


Tényleg?

Az nem érdekel hogy a megoldáshoz szükséges ismerni a problémát?


Nem mindegy pl. hogy 350kg napelemet akarsz forgatni, vagy egy óra mutatóját.

Folyamatos forgást akarsz, vagy megfelel egy léptetőmotor szakaszos mozgása, stb.

De hát akkor így jártál...

ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden megoldás érdekel.
ápr. 20. 10:24
 7/16 Szirty ***** válasza:
100%
Hogy valaki írja le az összes megoldást a 14 szavas kérdésedre, az nem nagyon fog működni.
ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az is működhet hogy mindenki csak egy megoldást írd le. Persze egyszerűbb trollkodni azt megértem.
ápr. 20. 12:56
 9/16 Szirty ***** válasza:
100%

Működhetne ha megtennék.

Én továbbra is azt mondom, hogy egy probléma megoldásához ismerni kell magát a problémát, méghozzá részletesen.

Ha ez trollkodás, akkor nem tudom melyik bolygóról jöttél...

ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Csakhogy itt nem megoldásról van szó hanem egy kérdésre adott válaszról, esetleg tippről.


Miből gondoltad hogy ezt neked kell megoldanod?

ápr. 20. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!