Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asus vivobook s14 flip oled...

Asus vivobook s14 flip oled tablet és laptop helyettesítésére?

Figyelt kérdés

Egyetemre szeretném használni, dolgozni, szakdogát írni. Samsung galaxy tab s7 fe készülékemmel szoktam kézzel jegyzetelni minden órán. Jelenleg egy gamer laptopom van, amit nemrégiben asztali gépre cseréltem, így az eladásra vár. Ha eladnám a tabletet és a régi laptopom, akkor egy kicsit hozzáadva meg lehetne venni ezt a Asus 2in1 opciót.


Tapasztalatok? Tanácsok? Egy könnyen hordozható, nem nehéz, munkára alkalmas készüléket szeretnék. Rajzolásra is használnám néha a tanulás mellett, játszani nem szeretnénk rajta.


Nem annyira sok videót találtam róla neten, valamint az is probléma, hogy rengeteg verzió létezik belőle, így nagyon eltérhetnek a specek... Előre is mindenkinek köszi a válaszát!



ápr. 20. 04:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Aaa, nem. Ez egy laptop, nem 2in1. Az igaz, hogy kijatható 180 fokra, és akkor full csak képernyőt látsz, de akkor is egy nagy nehezen fogható izé lesz. És a tollal írás is sokkal rosszabb egy ilyenen, mint egy S-es samsung tableten a saját tollával.


A vivobook anyagminőségben is a legalja kategória. Nem igazán tudom javasolni hordozásra.


Surface lenne, ami egy rendes tablet-PC (van arm változat is, az kerülendő még mindig), de az meg teljesítményben küzd problémákkal. Nameg igen, az az OLED panel brutálisan szép az asus gépekben.


Nyilván kisarkítottak amiket írtam. Nem alkalmatlan et a laptop arra, amit szeretnél, de mindenképp körülményes.

ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látatlanban említenék még két hasonlót (nem tudom, mennyi a keret):

[link]

[link]

Azt hiszem, mindkettő billentyűzete angol kiosztású, ha magyar kell, marad ilyen kihajtható.

ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=uzwnTaWfJO0

ez azért drágább lesz.. majd érdemes lehet megvárni mi sül ki belőle, mert nagyon jól néz ki, hogy euban is elérhető legyen, mert különben nagyon sok lenne a vám+áfa mellett. olyan 500 ezer így is lesz valszeg az eu-ban. 1250 eur. sacc/kb. amazon.de vagy minisforum.de, ezeken kell várni.


igazándiból irreálisan drága, hiszen egy rog ally 250-ből megvan. akkor a kicsivel nagyobb képernyő az még duplaannyiba kerül? neeem. ideális gép lenne azért pedig. nem tudom létezik-e ilyen zen4-es procis tablet-PC még. az lenne az igazi, mert jobb a fogyasztás és a grafiakai teljesítmény is, mint az intel oldalon. konkrétan egy rog ally az ugye képes FSR mellett futtatni mai játékokat is, egy laptop procival és integrált grafikájával, egy kézi eszközben. szóval ja, menő lenne egy ilyen gép tablet formában is.

~7840,8840 vagy z1 extreme procival. (ezek kb ugyanazok 12CU RDNA3 grafikus maggal (aka 780M))

[link]

ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Erre a típusra gondoltam pontosan, ha ez segít.

ápr. 21. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!