Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli kapucsengő...

Vezeték nélküli kapucsengő tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés

Túl sok a kínálat, így gondoltam kérek tapasztalat alapján segítséget. Olyan kapucsengőre van szükségem ami vezeték nélküli és kb 20m lenne egymástól az adó és a vevő de pár falon (házfal) át kell mennie a jelnek. A külső adót meg tudom táplálni 5v-tal, elemest nem akarok.

Nem kell se wifi, se kamera, csak stabilan működjön és a beltérinél legyen pár alap beállítási lehetőség.


Tehát tud valaki ajánlani bevált típust?



ápr. 22. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kinetikust vegyél, abba nem kell elem (a kültéri e) és több 100 méterről tud érzékelni.
ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A külső adót meg tudom táplálni 5v-tal, elemest nem akarok."

Pedig ha átalakítod, és a készüléket egy vízmentesen záródó dobozba teszed a kerítésen belül, kivezetékeled egy vízmentes nyomóra, akkor kb 2 évente elég elemet cserélni, és örök darab lesz. Már sok ilyet csináltam olyanoknak, akiknek problémájuk volt vele, és van amelyik már több mint 15 éve üzemel.

Nem bántja a pára, nem fészkel bele a pók, stb.

ápr. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!