Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki foglalkozik barométer...

Ki foglalkozik barométer felújítással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért ebbe a kategóriába tettem, mert sok órás kérdés van itt és az a feltételezésem, hogy talán egy órás tudna segíteni rajtam, de őszintén, fogalmam sincs.


A történet: nagypapámnak volt egy régi, szovjet barométere. Még csak nem is üveg van rajta, hanem műanyag, ami be van törve, valamint az oldalán a díszítő műanyagok is hiányosak. Másnak biztosan ez egy vacak, de nekem iszonyatosan sokat jelent, egyik legintenzívebb emlékem a nagypapámról, hogy áll a barométer előtt és azt mondja méltatlankodva, hogy "a barométer nem imponál!!!"


Nagyon fontos nekem, de nem tudom, milyen szakemberrel tudnám felújíttatni.


Mit gondoltok, kihez érdemes vinnem? Én órásra gondoltam, mert a barométert fedő műanyagot talán ő le tudná cserélni (akár üvegre is), de őszintén, meg vagyok lőve.



ápr. 30. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Léteznek műszerfelújítással és kalibrlálással foglalkozó vállalkozások, továbbá a Galéria Savaria-n, de lehet máshol is, sokszor árulnak ilyet. Régi szovjet barométert. Ha a nagyapádé az előszereti értéke miatt fontos, akkor megveheted a hirdetettet alkatrészdonornak. Pl plexi, stb.
ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!