Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van rá mód hogy ha van egy...

Van rá mód hogy ha van egy word dokumentumom akkor az abban lévő összes dőlt formátumú szövegrészt egyszerre kijelöljem valamivel?

Figyelt kérdés

máj. 11. 15:46
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az új office-t nem ismerem, nekem egy nagyon régi van, abban nincs erre lehetőség, úgy tudom ezeket csak makrókkal talán lehetne megoldani, általában a szövegformátumokra nem igazán lehet szűrni, de ha mégis, akkor majd aki tudja leírja, engem is érdekelne.
máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a dőlt szöveget akarod nem dőltté alakítani, válaszd az egész szöveget, és kétszer a dőlt váltást.
máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából az lenne a lényeg hogy ki tudjam jelölni a kihúzó eszközzel.
máj. 11. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ctrl + H, csere ablak megnyitása


"Keresett szöveg" mellett a sorba belekattintasz, utána lent Formátum > Betűtipus. A megnyíló ablakban csak a Dőltet jelöld ki, majd oké.


"Csere erre" szöveg mellett a sorba belekattintasz, utána lenn Formátum > Kiemelés.


Majd "Az összes cseréje". Az aktuálisan kiválasztott kiemelő színt fogja alkalmazni


Érdemes a csere ablak alján a formátum és speciális gombokban elmélyedni, mert csodákat lehet ott tenni.

máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen KÖSZÖNÖM!!!!!
máj. 11. 17:26
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
#4 nagyon jol lehet palgizalni igy barmit szoval nagyon hasznos
máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!