Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Általában mennyi üzemórát bír...

Általában mennyi üzemórát bír egy új videokamera új akkumulátora? Mennyi időt lehet vele rögzíteni egy feltöltéssel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyémhez van 1 órás, és vettem 2órás üzemidejűt.

És akkor van miniDV kazettás, van miniDVD írós és van SD kártyára író.

Mindegyiknek más az energiaigénye.

Látnok nem vagyok, a gépkönyve meg a Te kezedben van.

Szerinted?

2010. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs még digitális videokamerám, csak régi hagyományos kazettás, de az már eléggé gyenge állapotban van. Még csak tervezem a vásárlást, egyelőre tájékozódni próbálok, nincs a kezemben semmiféle kézikönyv, azt se tudtam (eddig), hogy többféle üzemidejű van ezekhez.
2010. okt. 29. 11:06
 3/6 Jovanny ***** válasza:
Sony nekem kinyitott LCD-vel eredeti akkuval kb. 1 kazettányit bírt szűken (1 óra) Vettem bele 25 ezerért nagy akkut, ez kb. 3-4 órát bír, nyitott LCD-vel. Tök jó, csak iszonyat dága.
2010. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem gond, kifizetem én, ha az kell a több órai felvételhez. Február végén megyek a velencei karneválra, és arról akarok felvételeket készíteni, ahhoz meg egy 1 órás kevés, és tölteni nem fogom tudni, mert nem szállok meg, csak megyek és jövök.
2010. okt. 29. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.. Az eredetiekre ca. 1 órát írnak, a valóság a felénél valamivel több, mert kikapcsolod, beklapcsolod veszel valamit, felvételkész állapotban marad, szóval fél óránál többre nem lehet számítani. Megveszed, irány a globalakku, veszel egy dupla kapacitásút ca. 5-6e, én is ezt tettem.

És akkor még besokalltam, mert ezeknek nem elég nagy a látószöge, egy óvárosi téren a templomkapu fér csak bele, vettem nagylátószög előtétet, most oké...

2010. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezeket mind figyelembe fogom venni.
2010. okt. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!