Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki néz még rendes kábelcsa...

Valaki néz még rendes kábelcsatornát? Így 2024-ben?

Figyelt kérdés
Én már sok sok sok éve csak netflix meg Disney megy... Még a tvnt nyilván még consol gaming.. ismerőseimet kérdeztem és ők is .. netflix meg ha van idő akkor konzol... Valakinek meg tv sincs.. mert nincs rá szüksége... Amúgy jobb az ilyen netflix mint az M1 meg ilyen politikai csatornák

máj. 23. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Én is csak netflixet és társait nézek. Nagyon-nagyon ritkán (évente 3* nagyon max) nézek rendes kábelcsatornát.


Szüleim is úgy 75%-ban streamelnek.


Nagyszülőm 95%-ban kábelcsatornákat néz a maradék 5%-ban meg torrentezik mert megtanítottam neki, hogy hogyan kell xd.


21F

máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%

Szerintem ez inkabb az idosekre jellemzo, illetve az altalad is emlitett helyeken kevesebb vagy egyaltalan nincs reklam ami szinten nagy elony.

Ettol fuggetlenul az aktualis politikai helyzettel, hirekkel muszaj tisztaban lenni. Nem kotelezo ezt kabelcsatornan nezni, kovetheto mashol is de nem osszehasonlithato a hirado egy Netflixes sorozattal, mas mufaj.


Egyebkent nem akarlak megserteni de borzaszto ahogy irsz.

“consol gaming”

“jobb az ilyen netflix…”

máj. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár én is "öreg" vagyok (50+), tévét nézek. M1-et és társait csak ha nem épp az ellenzéket járatják le éppen, de van sok érdekes riportműsor (máshol), természetfilmek, dokumentumfilmek. Volt ingyenes időszakban streaming-"előfizetésem" is (Netflix, Amazon Prime Video). Persze tudom, hogy a tévében leadott filmek döntő többsége szemét, vagy ugyan jó, de régi. Ezért néha felmerül az előfizetés, de még várnak itt felvett filmek, amiket meg kell nézni előbb...
máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mé oszt te ki vagy dikk? ( 2)
máj. 23. 12:44
 5/9 anonim válasza:

#4


Lehet ezen humorizálni de sajnos valójában is ilyen vagy.

máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 18042 ***** válasza:
38%

„Valaki néz még rendes kábelcsatornát? Így 2024-ben?”

Mit érdekel az téged, hogy mások mit néznek, vagy mit nem néznek? Nem mindegy az neked?

Egyébként valóban pocsék a szöveged, tipikus mai végtelen buta ember.

máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
ismét itt a heti "nemnézektévét istencsászárvagyok" kérdésnek álcázott öntömjénezés...
máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Egy rakás sz@r a netflix. Kábelen van Cinemax ahol nagyon jó filmek mennek régiek és újak is reklám nélkül, azon kívül még a Magyar Mozi Tv-t nézem mert perverz módon szeretem a 80-as évekbeli magyar filmeket, aztán nézek még ATV-t mert vannak politikai vitaműsoraik, ahova mindkét oldalt meghívják. A többi csatorna szemétre való vagy mert fidesz propaganda, vagy mert annyi reklám megy, hogy élvezetetlen. Youtube-on nézek még műsorokat meg torrentről filmek és slussz.
máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tekintve hogy a TV2 házasodós műsorát hétről hétre 7-8-900 ezren nézték, így igen, néznek tv-t, és szerintem nem is kevesen
máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!