Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Huawei Watch GT Mod.FTN-B19...

Fórum kérdése:

Huawei Watch GT Mod.FTN-B19 okostelefonomhoz telefon applikáció szerezni hol lehet ? Eladtam a régi telefonom abban megvolt,de azóta sehonnan nem tudom megszerezni. Huawei honlapján sincs play áruházból is eltünt ahelyettesitők kamuk!

Figyelt kérdés

máj. 26. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Huawei health a neve.

APKPure-n fent van pl.

máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi fiuk csak sajnos nem működik
máj. 27. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi nem működik? Nekem is ilyen órám van.
máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már egy ideje kinlódok vele nemfogadja el az email címemet azt írja nemlétező,a régi jelszavamra azt írja hibás jelszó az órát látja de csatlakozás után egyböl kéri a bejelentkezést a beírt dolgokat nem fogadja el új regisztrációnál a telefonszámomra is azt írja nemlétező a szám tiszta hülye semmilyen formában nem akar elfogadni
máj. 28. 17:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért akar minden áeron beléptetni ?
máj. 28. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom. Én a csatlakozással szivtam, mert pl ha kivittem a szemetet,akkor nem akart visszacsatlakozni,meg hisztizett a GPS-re. De sikerült kicselezni egy bluetooth scanner progival, ami rendesen is párosítja az órát a telefonhoz, nem csak az appon keresztül működik.
máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül megoldottam a Huawei AppGallery-böl letöltöttem és a párom telefoszámával újra regisztráltam és így sikerült. Akkor sem értem miért mondta az email címemre,hogy nemlétező meg atelefonszámom sem
máj. 29. 06:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tiltották ezt a telefonszám/e-mail kombót.
máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!