Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hama fit watch 5910 okosórához...

Hama fit watch 5910 okosórához hol találok megfelelő szíjjat?

Figyelt kérdés
Kerestem temun és AliExpress-en is, de Hama márkát nem találtam. Melyik hasonlít leginkább hozzá hogy csatlakoztatni tudjam?

máj. 27. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szíjj az a Melinda. A "szíj" a helyes szó, amit keresel.
máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy sajnos a szíja tervezetten nem cserélhető:) A Hama sajnos az egyik leggagyibb márka az elektronika területén, amit ismerek. Láttam már hasonló órát, aminek ügyesen eltávolítható a szíja, de hozzá kompatibiliset direkt nem árulnak és nem is fognak. A digitális kütyük piacán két típusú termék terjedt el, szemléltetésként okosórákra vetítve: a hanyagul legyártott, több helyen tervezetten alulméretezett 10.000 Ft-os, valamint a 200 funkciós valóban MÁRKÁS (Huawei, Samsung, Garmin) 50.000-googol Ft-os óra. A piacon persze több köztes eszköz is elérhető, amik leginkább az első kategóriára hajaznak, az alulméretezésben mindenképpen. A vicc az egészben, hogy egy Samsung termék sincs aranyból, de mégis megéri az ötszörös árat, mert van hozzá alkatrész, kicsi a gyártáshibás eszközök aránya, vagyis könnyen előfordul, hogy hamarabb tönkreteszek 5 Hama cuccot, mint 1 Huawei-t... A valós probléma persze az, hogy ezt mondani könnyű, azonban a boltban az ember mindig az olcsó megoldást akarja választani, a kényszerről pedig ne is beszéljünk, ha másra nem telik:( A kacatgyártók pedig ezt kíméletlenül ki is használják. Remélem nem ment tönkre a szíj, csak ruhához keresel... ellenkező esetben én inkább a neten keresnék olyat, aminek betört a kijelzője 1000 Ft-ért és levenném róla a szíjat, különben az egész óra kuka... Ennyit tudtam segíteni: Temuról meg ne rendj (csak amit nagyon muszáj), védd a bálnákat: nem kellenek a selejtes holmik kínából😁
máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!