Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy a Samsung...

Hogy lehet, hogy a Samsung Galaxy S a T-mobilnál~120. 000Ft 24 hónapos hűséggel, míg függetlenül ~115. 000Ft?

Figyelt kérdés
Nembiztos, hogy jó helyre írtam a kérdésem, de ezt találtam a legmegfelelőbbnek.
2010. nov. 1. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

egész pontosan 113999 ft két évre.

DE hát igen ez van nem csak ennél a típusnál másnál is.

Ha jobban szétnézel jól jársz, ha nem csak egyből beleugrasz cumi!

Amúgy szerintem azért van így feltolva az ára a t-nél sima előfizetéssel, mert ha sima előfizuval veszed akkor nekik semmi haszon, ahhoz képest ha mondjuk médiamániával vennéd.Ugyebár médiamánia csomaggal 28990 ft/24hó, de ebben az esetben a havidíjon többszörösét behozzák mint a készülék ára.Tehát arra kényszerítenek(ösztönöznek)hogy vedd meg olcsóbban, de magasabb havidíjjal!

2010. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit néztek.

A t-mobile oldalán a válaszom idején ez az ár volt:


Samsung Galaxy S (GT-I9000)


Domino csomagban

134 990 Ft helyett 128 241 Ft


Havidíjas előfizetéssel

24 havi hűségnyilatkozattal

29 990 Ft helyett 28 491 Ft-tól



* Előfizetéses akció

* Vállalt hűségnyilatkozat:

- 1 év az előfizetésre

* hűségpontok beszámítása


129 990 Ft helyett

123 491 Ft



* Webshop akciós listaár

* hűségpontok beszámítása


144 900 Ft helyett

137 655 Ft



* Listaár

* hűségpontok beszámítása


-----------

207 000 Ft !!!!

-----------


De félre a részletekkel, ha pl. megveszed a neten, az egyik webáruháznak vannak országos átvevő pontjai, ott érdemes keresgélni.


Online bolt: [link]

Átvevő helyek: [link]

2010. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!